O szkółce

O naszej szkółce

O naszej szkółceSadzonkiwp9.pl to szkółka rodzinna, zlokalizowana w sercu polskiego szkółkarstwa – w gminie Końskowola. Na powierzchni ok 5 ha produkujemy rośliny ozdobne i owocowe w pojemnikach p9 oraz multiplatach. Produkcję tę prowadzimy w tunelach foliowych oraz na kontenerowni.
Większość sadzonek oferujemy w ilościach hurtowych (kilka tys. z odmiany), jednak dużą część roślin produkujemy w ilościach detalicznych (do kilkuset sztuk z odmiany). Z tego względu zawsze prosimy o potwierdzenie dostępności roślin, przed planowanym zakupem. Asortyment jest zmienny, ponieważ co roku staramy się wprowadzać nowości.
Ze względu na technologię produkcji nie wszystkie rośliny mogą być dostępne od ręki, wówczas chętnie je dla Państwa zarezerwujemy w późniejszym terminie.
Nie wprowadzamy żadnych zasad dotyczących minimalnej wymaganej ilości kupowanych roślin, ale stosujemy zachęty do większych zakupów w postaci zniżek, obniżek i rabatów….
Zapraszamy szkółkarzy, architektów zielni, centra ogrodnicze.
 
Klientów detalicznych zapraszamy do sklepu internetowego www.dosaduiogrodu.plSadzonkiwp9.pl to szkółka rodzinna, zlokalizowana w sercu polskiego szkółkarstwa – w gminie Końskowola. Na powierzchni ok 5 ha produkujemy rośliny ozdobne i owocowe w pojemnikach p9 oraz multiplatach. Produkcję tę prowadzimy w tunelach foliowych oraz na kontenerowni.

Dla was pracujemy

  • Poniedziałek07:00-17:00
  • Wtorek07:00-17:00
  • Środa07:00-17:00
  • Czwartek07:00-17:00
  • Piątek07:00-17:00
  • Sobota07:00-17:00
  • NiedzielaZamknięte

Nasza siedziba

Wszystkie logotypy oraz fotografie użyte na stronie należą do ich właścicieli. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści bez zgody właścicieli strony.
© 2019 Sadzonkiwp9. Designed By Krzysztof Lenart Solutions